Vítáme Vás na stránkách květinové dílny MarLen!

Zabýváme se návrhy a výrobou květinových dekorací a vazeb všeho druhu. Jako firma působíme na trhu již jedenáctým rokem; za tu dobu jsme měly možnost pracovat pro řadu cateringových firem a prezentovat se v mnoha významných budovách, jako je Obecní dům, Slovanský dům, Pražský hrad, Národní dům na Smíchově, Zámek Troja, Břevnovský klášter, Anežský klášter, Strahovský klášter a jiné.

Mimo těchto velkých zakázek se specializujeme především na svatební vazbu, smuteční vazbu a větší dárkové kytice ke zvláštním příležitostem. Na přání zákazníka zhotovíme také dekorace sušené, nebo  aranžmá z umělých a látkových květin, které jsou téměř k nerozeznání od živých.

Důležitou součástí naší práce je také pravidelná dodávka výzdoby na recepce hotelů, firem, či dalších společenských prostor, jejichž provozovatelé si uvědomují, jak je důležité vytvořit pro jejich hosty příjemnou atmosféru přítomností čerstvých květin.

Nabízíme také vybavení prostor hrnkovými květinami, moderními nádobami pro ně, osázení truhlíků na balkony a terasy a pěči o interiérovou zeleň.

Při práci používáme netradiční materiály; naše vazby a aranžmá jsou vyjímečné svou originalitou a nápaditostí. Díky tomu mají naše kytice u obdarovaných mimořádný úspěch a květinová aranžmá velkou měrou přispívají k úspěchu společenských akcí.